• INSTALACJE
  • 24.06.2021

Czy klimatyzacja tylko chłodzi?

Wielu klientów dopytuje czy klimatyzacją można dodatkowo ogrzewać pomieszczenia. Dlatego zdecydowaliśmy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Tak, system klimatyzacji może posłużyć jako alternatywne źródło ciepła.

Ogrzewanie domu czy mieszkania za pomocą klimatyzatorów ma wiele zalet. Przede wszystkim koszt takiej instalacji bardzo szybko się zwraca. Urządzenia, które montujemy są trwałe a inwestycję możemy podzielić na etapy. Ważnym elementem jest właściwy dobór jednostek. Oprócz mocy jednostek zwrócić uwagę należy na głośność pracy urządzenia (sypialnia), wygląd (np. różna kolorystyka pasująca do wystroju wnętrza). Istnieją również urządzenia, które dodatkowo filtrują powietrze oczyszczając je z bakterii, alergenów itp.

Estetyka urządzeń GREE jest na wysokim poziomie. Niebanalne kształty i różna kolorystyka jednostek sprawia, że odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Sterowanie grzaniem może odbywać się za pomocą czujników które w pełni zautomatyzują tę czynność. Ponadto producenci dają nam do dyspozycji piloty oraz aplikacje na telefon dzięki którym możemy zarządzać ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie.

 

 

Udostępnij artykuł: