Twój rzetelny
partner

Poznaj Instor - firmę oferującą doradztwo oraz profesjonalne wykonawstwo instalacji, fotowoltaiki, rekuperacji i klimatyzacji.

O NAS

Historia firmy

uż od 2011 roku działamy na rynku budowlanym, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami. Na początku naszego istnienia skupiliśmy się na dostarczaniu materiałów budowlanych wysokiej jakości, a w 2015 roku swoją ofertę poszerzyliśmy o instalacje. Dzięki temu możemy z powodzeniem wypełniać naszą misję, jaką jest kompleksowa obsługa instalacji - od projektowania, przez dobór materiałów i sprzętów, po montaż i serwisowanie.

Nieustannie zdobywamy nową wiedzę, poszerzając jednocześnie zakres usług jaki oferujemy. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni zarówno z samego wykonania usługi, jak i jakości obsługi. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie, posiadający niezbędną wiedzę oraz doświadczenie pozwalające im na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości

OFERTA

Nasze usługi

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z instalacjami budowlanymi, od doradztwa, przez projektowanie aż po samą realizację i serwis.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o najwyższe zadowolenie klienta z usługi!

Instor
w liczbach:

Nasze produkty i oferowane usługi mieliśmy już przyjemność wykonać w wielu miejscach i współpracować z wieloma firmami i osobami prywatnymi.

PONAD
10
LAT NA RYNKU
PONAD
600
PONAD 600 WYKONANYCH INSTALACJI
BLISKO
2400
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
PONAD
140
PODŁĄCZONYCH PIECY

NASZE WARTOŚCI

Dlaczego Instor?

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością i dbałością o odpowiedni dobór komponentów i wykonanie najwyższej jakości. Realizowane przez nas zlecenia cieszą się wieloletnią bezawaryjnością.

Doświadczenie

Doświadczenie

Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający bogate doświadczenie w zakresie wykonywanego rodzaju prac, dzięki czemu jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym realizacjom.

Doradztwo

Doradztwo

Doświadczenie i wiedza pozwala nam na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów, techniki i rodzaju wykonywanej usługi, biorąc pod uwagę założony budżet, ekonomię i oczekiwania klienta.

referencje

Co mówią o nas nasi klienci?

Skontaktuj się
z nami!

Masz pytania? Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Napisz lub zadzwoń do nas i zacznijmy działać!
KONTAKT