Klimatyzacja Nowy Sącz
- montaż klimatyzacji

Systemy klimatyzacji dopasowane do Twoich potrzeb - rozwiązania dla domu i dla biznesu.

Zakres usług:

Sprzedaż

Montaż

Serwis

Doradztwo

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań dla domu czy dla biznesu zaoferujemy Ci najlepsze systemy klimatyzacji dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu. W efekcie otrzymasz przyjazne do życia, odpoczynku i pracy miejsce, które będzie ciche i wolne od przeciągów, jednocześnie zapewniając Ci maksymalny komfort.

Zyskaj pełną kontrolę nad parametrami powietrza i stwórz najkorzystniejszy mikroklimat dla Ciebie, Twojej rodziny czy pracowników. Co więcej, dzięki zastosowaniu klimatyzacji urządzenia i sprzęty w firmie będą mieć lepszą wydajność, co pozwoli na osiągnięcie lepszych efektów mniejszym nakładem pieniężnym.

Projekt i doradztwo

Projekt i doradztwo

Doskonale wiemy, że dobry projekt to podstawa sprawnej i efektywnej klimatyzacji. Dlatego kompleksowo opracowujemy cały system klimatyzacji, często wraz z rekuperacją, dbając o wszelkie detale, które mają znaczący wpływ na eksploatację i sprawne funkcjonowanie.

Montaż

Montaż

Zajmujemy się montażem systemu klimatyzacji według przygotowanego wcześniej projektu. Doskonale znamy urządzenia producentów, z jakimi współpracujemy i wymagania konkretnego sprzętu, jaki instalujemy. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że sprzęt będzie działał jak należy, a korzystanie z niego będzie całkowicie bezpieczne.

Serwis i konserwacja

Serwis i konserwacja

Dbamy o odpowiednie działanie klimatyzacji, dzięki okresowemu serwisowi i przeglądowi obejmującemu odgrzybianie, czyszczenie filtra oraz pomiar pracy urządzenia. Sprawdzamy, czy zasilanie, wydajność i ciśnienie pozostaje bez zmian, co zagwarantuje bezawaryjne działanie urządzeń.

DARMOWA WYCENA

Umów się na przegląd i konserwację Twojej klimatyzacji

1

Odgrzybianie

2

Pomiar pracy urządzenia

3

Czyszczenie

4

Wymiana filtra

DARMOWA WYCENA

WENTYLACJA I REKUPERACJA

Korzyści z zastosowania klimatyzacji

Większa wydajność w pracy

Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach o niekorzystnych parametrach, obniża jakość i bezpieczeństwo pracy, a także przyczynia się do zmniejszenia odporności na choroby. Wszystkie te czynniki sprawiają, że w źle klimatyzowanych pomieszczeniach wydajność pracy drastycznie spada.

Lepsze samopoczucie

Zdrowie i dobre samopoczucie wymagają odpowiednich warunków. Takowe najłatwiej utrzymać w klimatyzowanych pomieszczeniach. Pracując w pomieszczeniach o niewłaściwej temperaturze, wilgotności oraz źle wentylowanych, pracownicy stają się senni, znużeni i odczuwają bóle głowy.

Mniej kurzu i roztoczy

Za sprawą kratki zakładanej na żaluzji czerpni oraz filtrów żadne muchy, komary czy inne insekty nie przedostaną się do wnętrza domu jeśli nie otwierasz okien, których nie musisz otwierać, bo świeże powietrze jest stale dostarczane do środka.

Klimatyzacja stanowi bardzo istotny element wyposażenia biur, sklepów, firm oraz domów. Dzięki niej możliwe jest dostosowanie warunków panujących w pomieszczeniu do potrzeb osób, które w nim przebywają. Jak wiadomo, dobre samopoczucie w pracy ma ogromne znaczenie i wpływ na wydajność pracowników, dlatego warto zdecydować się na montaż klimatyzacji w takim miejscu.
Czytaj więcej...

Montaż klimatyzacji w Nowym Sączu

Nasza firma funkcjonuje już od wielu lat, dostarczając klientom profesjonalne rozwiązania z zakresu klimatyzacji pomieszczeń i obiektów. Dzięki nam samopoczucie Twoje i Twoich pracowników w gorące, letnie popołudnie będzie zdecydowanie lepsze, a ich praca znacznie bardziej wydajna. Instalujemy klimatyzacje w Nowym Sączu, po uprzednim omówieniu dokładnego planu z klientem. Ze względu na nasze profesjonalne podejście oraz ogromne doświadczenie możemy wyjść naprzeciw i zaproponować najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązania. Dobro naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego oprócz wysokiej jakości usług dokładamy także wszelkich starań, aby ich ceny były maksymalnie przystępne. Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzą do stawianych przed nami zadań. Dzięki temu możemy realizować nasze usług w bardzo szybkim tempie bez uszczerbku na jakości. Jeśli potrzebujesz klimatyzacji do biura czy domu - skontaktuj się z nami. Gwarantujemy wysokiej jakości obsługę klienta oraz pełne zadowolenie z efektu końcowego.

NASZE WARTOŚCI

Dlaczego Instor jako wykonawca klimatyzacji?

Profesjonalizm

Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością i dbałością o odpowiedni dobór komponentów i wykonanie najwyższej jakości. Realizowane przez nas zlecenia cieszą się wieloletnią bezawaryjnością.

Terminowość

Umówiony termin realizacji jest dla nas nieprzekraczalny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że opóźnienia w jednym etapie prac generują kolejne, dlatego zawsze wywiązujemy się z ustalonego terminu.

Doświadczenie

Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający bogate doświadczenie w zakresie wykonywanego rodzaju prac, dzięki czemu jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym realizacjom.

Doradztwo

Doświadczenie i wiedza pozwala nam na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów, techniki i rodzaju wykonywanej usługi, biorąc pod uwagę założony budżet, ekonomię i oczekiwania klienta.

INSTALACJE

Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości
od renomowanych producentów:

GREE
LG
DAIKIN
VIESSMANN

REFERENCJE

Realizacje z zakresu klimatyzacji

Skontaktuj się
z nami!

Masz pytania? Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Napisz lub zadzwoń do nas i zacznijmy działać!
KONTAKT