Instalacje wodno-kanalizacyjne
Nowy Sącz

Kompleksowe wykonawstwo instalacji wod-kan, dobór produktów wchodzących w ich skład i doradztwo

Zakres usług:

Projektowanie instalacji

Serwis

Wykonawstwo

Doradztwo

Instalacje
na lata

Poprawnie wykonana instalacja wodna i kanalizacyjna to jeden z najważniejszych punktów podczas budowy domu.

Instalacja kanalizacyjna odpowiada przede wszystkim za zagospodarowanie wszelkich wód opadowych oraz odprowadzanie ścieków kanalizacyjnych. Instalacja wodna natomiast to system przewodów doprowadzających wodę z wodociągu lub innego źródła do urządzeń wewnątrz, takich jak baterie, spłuczki czy grzejniki.

Instalacje kanalizacyjne

Instalacja kanalizacyjna odpowiada przede wszystkim za zagospodarowanie wszelkich wód opadowych oraz odprowadzanie ścieków kanalizacyjnych. Tradycyjna kanalizacja dzieli się na 3 rodzaje: rozdzielczą, półrozdzielczą i ogólnospławną, zaś w zależności od rodzaju użytych urządzeń i typu przepływu kanalizacje dzielimy również na 3 grupy:

Instalacja wodno-kanalizacyjna to obecnie absolutnie niezbędny element w każdym budynku. Musi być więc wykonana z trwałych i dobrych materiałów. Jednak to nie wszystko - aby wykonać instalację na lata, która spełni wszystkie potrzeby klienta, niezbędne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy i bogatego doświadczenia - a my obie te rzeczy mamy.
Czytaj więcej...

Instalacje wodno-kanalizacyjne - Nowy Sącz

Obecnie wiele osób bierze dostęp do wody w domu za całkowity pewnik. Nie zwraca się tyle uwagi na instalację wodno-kanalizacyjną do czasu, aż ulegnie ona poważnej awarii. Wtedy też często wychodzą na jaw zaniedbania i niechlujność instalatorów, którzy przygotowywali cały system. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, postaw na profesjonalistów takich jak my. Nasza firma działa na rynku już od kilkunastu lat i przez cały ten czas zbieraliśmy przydatne doświadczenie i wiedzę. Wykonując instalacje dla klienta, wykorzystujemy tylko i wyłącznie materiały wysokiej jakości pochodzące od sprawdzonego dostawcy oraz narzędzia wysokiej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny naszych usług były atrakcyjne, dzięki czemu więcej zainteresowanych osób będzie mogło pozwolić sobie na profesjonalnie wykonaną instalację.

Wybierz profesjonalistów i ciesz się świetnie zrealizowaną usługą

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji wod-kan w Nowym Sączu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i wymagania. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i szybką realizację projektu.

SKORZYSTAJ Z NASZEJ POMOCY


Chcesz, byśmy zajęli się profesjonalnym wykonaniem instalacji wod-kan?

INSTALACJE

Instalacje wodne

Instalacja wodna dotyczy głównie układu przewodów doprowadzających wodę ze studni lub wodociągu do baterii umywalkowych, spłuczek, grzejników czy zlewozmywaków.

W zależności od potrzeb i rodzaju instalacji dobieramy wspólnie rodzaj rur spośród rur z tworzyw sztucznych, rur stalowych ocynkowanych i rur miedzianych.

Dobrze wykonana instalacja wodna to gwarancja:

1

Wysokiej sprawności w działaniu

2

Bezawaryjności

3

Komfortu

NASZE WARTOŚCI

Dlaczego Instor jako wykonawca instalacji wod-kan?

Profesjonalizm

Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością i dbałością o odpowiedni dobór komponentów i wykonanie najwyższej jakości. Realizowane przez nas zlecenia cieszą się wieloletnią bezawaryjnością.

Terminowość

Umówiony termin realizacji jest dla nas nieprzekraczalny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że opóźnienia w jednym etapie prac generują kolejne, dlatego zawsze wywiązujemy się z ustalonego terminu.

Doświadczenie

Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający bogate doświadczenie w zakresie wykonywanego rodzaju prac, dzięki czemu jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym realizacjom.

Doradztwo

Doświadczenie i wiedza pozwala nam na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów, techniki i rodzaju wykonywanej usługi, biorąc pod uwagę założony budżet, ekonomię i oczekiwania klienta.

INSTALACJE

Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości
od renomowanych producentów:

MANGAPLAST
WAVIN
Kaczmarek
GEBERIT

REFERENCJE

Realizacje z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych

Skontaktuj się
z nami!

Masz pytania? Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Napisz lub zadzwoń do nas i zacznijmy działać!
KONTAKT