Dofinansowanie do fotowoltaiki Nowy Sącz

Fotowoltaika przeżywa w naszym kraju prawdziwy rozkwit. Coraz więcej osób decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych i wykorzystanie energii naturalnej, co przynosi mnóstwo korzyści nie tylko dla użytkownika, ale także dla środowiska. Wiele osób rezygnuje jednak z systemów fotowoltaicznych, argumentując swoją decyzję tym, że koszty startowe tego rozwiązania są bardzo wysokie. Dlatego też zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw naszym klientom, którzy zainteresowani są montażem fotowoltaiki w swoim domu i pomóc im w uzyskaniu dofinansowania, które zdecydowanie zmniejszy koszty początkowe instalacji.

Fotowoltaika w Nowym Sączu – dofinansowanie

W ostatnich latach powstało wiele programów, które miały promować i wspierać odnawialne źródła energii, do których zalicza się fotowoltaika. W Nowym Sączu dofinansowanie na ten cel można uzyskać na kilka sposobów, a my w tym pomożemy.

Skorzystanie z dofinansowania fotowoltaiki powoduje, że koszta początkowe instalacji spadają, dzięki czemu nie odczujemy ich aż tak bardzo, jak w przypadku, kiedy wszystko opłacone byłoby z naszych prywatnych środków. Rządowe i Unijne dofinansowania mogą pokryć spory procent kwoty całkowitej całej instalacji, dlatego też zdecydowanie warto z nich skorzystać.

W jaki sposób pomożemy uzyskać dotacje?

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży instalacyjnej już od wielu lat. W wachlarzu realizowanych przez nas usług znajdują się także instalacje fotowoltaiczne. Jako specjaliści w temacie posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę, które wykorzystujemy, aby ułatwić naszym klientom otrzymanie dofinansowania. Mamy możliwości, aby przeprowadzić Cię przez cały proces – od przygotowywania kompletnego wniosku o dotację, przez dobór i zakup odpowiednich elementów i części instalacji, aż po sam montaż i wypełnienie wszystkich wymaganych przez urzędy dokumentów, niezbędnych do rozliczenia inwestycji. Z naszą pomocą cały proces będzie znacznie prostszy.

Łączna kwota, którą można uzyskać z samego programu “Czyste Powietrze”, w ramach którego można zainstalować mikroinstalację fotowoltaiczną, wynosi aż 37 tysięcy złotych i można ją otrzymać na projekty ukończone, w trakcie realizacji oraz te, które dopiero będą prowadzone.

Warto też pamiętać, że do uzyskania dotacji trzeba spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest to, że musimy być współwłaścicielami lub właścicielami modernizowanego budynku, a nasz dochód roczny nie może przekraczać 100000 złotych.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania fotowoltaiki w Nowym Sączu, to skontaktuj się z nami – z całą pewnością pomożemy.