• INSTALACJE
  • 04.11.2021

Nowa szansa na dotację. W przyszłym roku ruszy program Moje Ciepło

Największą popularnością pompy ciepła cieszą się wśród osób, które budują nowy dom. Niestety w obecnych programach nie mogą liczyć one na dofinansowanie. Ma się do zmienić za sprawą nowego programu Moje Ciepło.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotowuje nowy program w którym beneficjenci będą mogli ubiegać się o dofinansowanie na pompy ciepła. Ogólne warunki programu są już znane natomiast o szczegółach dowiemy się w przyszłym roku.

Z programu Moje Ciepło będą mogły skorzystać osoby, które wybudowały nowy dom a nie jak w innych programach wymieniające stare źródła ciepła na ekologiczne. Program będzie dotyczył zakupu i montażu pomp ciepła w nowych budynkach jednorodzinnych. Program skierowany jest do właścicieli bądź współwłaścicieli nowych budynków jednorodzinnych.

Nie znamy jeszcze budżetu pierwszego naboru wniosków o dotacje z Mojego Ciepła. Wiemy natomiast, że rozpoczęcie pierwszego naboru wniosków o dotacje odbędzie się już w pierwszym lub drugim kwartale 2022 r.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy pomogą dobrać właściwą pompę ciepła do Waszych domów a także kompleksowo wykonają całą instalację kotłowni.

Udostępnij artykuł: